Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
9 °C
AAA

Horoskop tygodniowy 19.09–25.09

Wiadomości
Sprawdź horoskop tygodniowy na 19.09–25.09 dla wszystkich znaków zodiaku. Horoskop przygotowała dla Państwa wróżka Cesaria.

Baran 21.03-20.04    

Zdasz sobie sprawę, że potrzebujesz drugiego dochodu. W związku z tym poszukiwać będziesz sposobów i rozwiązań, umożliwiających zwiększenie budżetu finansowego.

Byk 21.04-21.05      

Doskwierać Ci będzie samotność, na którą poszukiwać będziesz rozwiązań. Będziesz miała wrażenie, że najbliżsi znajomi nie mają czasu dla Ciebie, a nawet że stałaś się dla nich mniej ważna.

Bliźnięta 22.05-21.06       

Uwaga na sprzęty elektryczne w domu. Istnieje duże ryzyko, że w tym tygodniu zepsuje się np. mikrofalówka, żelazko lub inne wyposażenie domu. Czeka Cię nieplanowany zakup.

Rak 22.06-22.07    

Kryzys w związku rozciągnie się na obecny i przyszły tydzień. Przed Tobą czas, który zweryfikuje intencje osoby, z którą jesteś związana emocjonalnie.

Lew 23.07-22.08      

Odkryjesz w sobie nowe zdolności lub zainteresowania, które będziesz chciała rozwijać. Postawisz w tym tygodniu na siebie i własne potrzeby.

Panna 23.08-22.09

Otrzymasz wsparcie, w tym wsparcie finansowe od kogoś bliskiego, mieszkającego za granicą. Jeśli potrzebujesz pomocy, to szukaj ją dalej od siebie.

Waga 23.09-23.10       

Będziesz musiała rozliczyć się ze swoich działań. Przedstawisz szczegółowy raport swojemu przełożonemu, który będzie rozliczać się z tego co zrealizowała w ostatnim czasie.

Skorpion 24.10-22.11   

Między Tobą a bliskiemu sercu mężczyzną nastąpi zmiana układu sił. Partner obudzi się ze snu zimowego i zacznie wykazywać większą inicjatywę. Będziesz zadowolona z jego starań.

Strzelec 23.11-21.12      

Wykorzystasz swoje możliwości, potencjał i wszystkie atuty, aby przekonać do siebie partnera biznesowego, inwestora lub inną osobę, na współpracę z którą ci zależy.

Koziorożec 22.12-20.01    

Zauważysz u siebie większą podatność emocjonalną na zachowania innych osób. Szybciej będzie Cię można wyprowadzić z równowagi i zranić nawet niewielkim kąśliwym słowem.

Wodnik 21.01-20.02    

Pogorszeniu ulegnie atmosfera w miejscu pracy. Będziesz świadkiem pomówień i plotek na temat ulubionej koleżanki. Nie będziesz chciała się wtrącać w nieswoje sprawy i nie staniesz w obronie współpracownicy.

Ryby 21.02-20.03  

Będziesz chciała zaspokoić potrzebę satysfakcji i spełnienia w nie do końca uczciwy sposób. Chętnie wdasz się w pozamałżeński flirt lub romans z kolegą z pracy, który ma żonę.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ODWIEDZENIA STRONY INTERNETOWEJ WRÓŻKI CESARII:  http://wrozkacesaria.pl/