Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
13 °C
AAA

Horoskop tygodniowy 19.07–25.07

Artykuły
Horoskop na ten tydzień przygotowała dla Państwa wróżka Cesaria. Odkryj karty i sprawdź co Cię czeka!

Baran 21.03-20.04   

W stałych związkach padną poważne deklaracje. Wraz z partnerem rozmawiać będziecie o wspólnej przyszłości. Możliwa też przeprowadzka do domu partnera lub wspólna zmiana miejsca zamieszkania.

Byk 21.04-21.05   

Czeka cię bardzo ważna sprawa sądowa, na którą możesz nie dotrzeć lub druga strona na niej się nie pojawi. Będziesz musiał w sądzie stawić się ponownie, za jakiś czas.

Bliźnięta 22.05-21.06    

Spodziewaj się nieco szalonego i nerwowego tygodnia. Niektóre sprawy będą odbywały się poza twoją kontrolą, co wywoływać w tobie będzie uczucia niepokoju i obawy.

Rak 22.06-22.07   

Wewnętrzne blokady w postaci lęku unieruchomią cię. Strach o to, że znowu doświadczysz tego, co w przeszłości może cię na tyle zablokować, że nie zawalczysz o swoje szczęście.

Lew 23.07-22.08     

W swoich działaniach wyjdziesz spoza otoczenia, na którym do tej pory się koncentrował. Usłyszy o tobie świat. Pojawisz się szerzej w Internecie, a twoja aktywność przełoży się na finanse.

Panna 23.08-22.09   

Wybierzesz się na jakieś większe wydarzenie. Możesz brać udział np. w koncercie, kongresie, szkoleniu itp. Twoja aktywność w tym wydarzeniu będzie dla ciebie bardzo wartościowa.

Waga 23.09-23.10   

Tydzień spędzisz w atrakcyjnym towarzystwie i w atmosferze humoru i zabawy. Możliwe, że świętować będziesz razem z przyjaciółmi ważne wydarzenie

Skorpion 24.10-22.11     

Pojawią się krótkotrwałe, nerwowe sytuacje podczas remontu, gruntownych porządków lub przeprowadzki. Podczas domowych czynności możesz zagubić bardzo ważny przedmiot. 

Strzelec 23.11-21.12    

Ktoś odda ci zgodnie z umową dług. Osoba ta będzie uczciwa i dotrzyma umówionego terminu, a nawet odsetek. Dzięki temu będziesz mógł przypływ gotówki przeznaczyć na przyjemności.

Koziorożec 22.12-20.01    

Definitywnie zakończysz relację, która od dawna nie była już dla ciebie zdrowa. Uznasz, że dla twojego dobra lepiej oddalić się i pójść własną drogą. Słusznie! Nie z każdym nam po drodze.

Wodnik 21.01-20.02    

Możesz wchodzić w krótkie ale cykliczne konflikty z osobą młodą, np. dzieckiem. Pod koniec tygodnia słowne potyczki mogą przerodzić się w ogromną awanturę, która zakończy się dłuższą ciszą.

Ryby 21.02-20.03  

Podróż i długo wyczekiwany wyjazd. Obecny tydzień spędzisz w atrakcyjnym towarzystwie ukochanego i prawdopodobnie będzie to wasz najlepszy w życiu wyjazd.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ODWIEDZENIA STRONY INTERNETOWEJ WRÓŻKI CESARII:  http://wrozkacesaria.pl/