Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
1 °C
AAA

Horoskop tygodniowy 18.10. – 24.10.

Artykuły
Co czeka na nas w nadchodzącym tygodniu? Sprawdźcie już teraz horoskop Wróżki Cesarii.

Baran 21.03-20.04   

Poprawa stosunków w ważnej dla ciebie relacji. Możliwe pogodzenie się z osobą z najbliższej rodziny. Dla niektórych Baranów pozytywnie rozwiążą się też inne sprawy rodzinne.

Byk 21.04-21.05   

Poczujesz silne przemęczenie lub przepracowanie. Możliwe, że długotrwająca rutyna sprawi, że chwilowo się zatrzymasz i zastanowisz nad kolejnymi krokami w jakiejś sprawie.

Bliźnięta 22.05-21.06    

Wnikliwie analizuj informacje i treści jakie do ciebie docierają. Nie każdy kto będzie zapewniał cię o szczerości, rzeczywiście będzie wobec ciebie uczciwy.

Rak 22.06-22.07   

Podejmiesz działania w temacie nieruchomości. Możliwe, że rozpoczniesz remont mieszkania lub kupno domu. Niektóre Raki w tym tygodniu wezmą się za solidne porządki.

Lew 23.07-22.08     

Nienaprawiany kryzys w związku będzie miał swoją kulminację w tym tygodniu. Mogą wyjść na jaw wydarzenia, będące konsekwencją kryzysu, np. informacja o zdradzie partnera.

Panna 23.08-22.09   

Pójdziesz za głosem serca. Czegokolwiek sprawa dotyczy, intuicja i pragnienie będą ci podpowiadać, abyś podjął decyzję. Tak się też stanie, bo tego chcesz.

Waga 23.09-23.10   

Podejmować będziesz ważne rozmowy w kręgu najbliższej rodziny. Trzeba będzie podjąć ostateczne decyzje. Niektóre Wagi zostaną poproszone o wsparcie w załatwieniu jakiejś sprawy.

Skorpion 24.10-22.11     

W sferze zawodowej odniesiesz sukces. Wydarzy się coś, dzięki czemu poczujesz docenienie i uznanie. Takiego wydarzenia potrzebowałeś, aby wzrosła twoja pewność siebie.

Strzelec 23.11-21.12    

Będziesz musiał rozliczyć się z działań i decyzji podjętych w przeszłości. Możliwe, że będziesz musiał uzupełniać braki formalne, jeśli jest to sprawa administracyjna lub przepraszać w sprawach partnerskich.

Koziorożec 22.12-20.01    
Podejmiesz radykalne kroki, aby rozwiązać ważną, długotrwającą sprawę. Choć jesteś już na skraju wytrzymałości psychicznej, to musisz znaleźć w sobie siłę na ostatnie działania.

Wodnik 21.01-20.02    

Odkryjesz nielojalność i nieuczciwość pewnej osoby wobec ciebie. Nie będziesz w stanie wybaczyć niektórych wybryków i możesz definitywnie zakończyć relację.

Ryby 21.02-20.03  

Rozpoczniesz nowy rozdział w życiu. Będzie to początek nowej, inspirującej przygody, która zapewni ci wiele atrakcyjnych i potrzebnych ci doświadczeń.

 

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ODWIEDZENIA STRONY INTERNETOWEJ WRÓŻKI CESARII:  http://wrozkacesaria.pl/


Komentarze