Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
12 °C
AAA

Horoskop tygodniowy 14.09 – 20.09

Horoskop na tydzień 14-20 września przygotowała dla Państwa wróżka Cesaria.

Baran 21.03-20.04

Wyjdziesz ze stagnacji i strefy dyskomfortu. Poczujesz uwolnienie myśli i będziesz wiedział, w którym kierunku podążać. Pojawi się rozwiązanie, którego wcześniej nie dostrzegałeś.

Byk 21.04-21.05.

Poprawa stosunków z partnerem i wzrost satysfakcji z życia uczuciowego. Odczujesz harmonię i poczujesz bezpieczeństwo, które jeszcze do niedawna było mocno zachwiane.

Bliźnięta 22.05-21.06    

Coś pójdzie nie po twojej myśli, co na chwile cię zablokuje. Jednak, znajdziesz w sobie na tyle siły, że stawisz opór wszelkim przeciwnościom. Nie dasz się przeciwnościom losu. 

Rak 22.06-22.07

Ktoś z grona twoich przyjaciół i znajomych może okazać się nieprzychylny. Zawieść się możesz na osobie, która twoim kosztem będzie chciała się uzyskać dla siebie korzyść.

Lew 23.07-22.08    

Spowolnienie pewnych spraw może cię unieruchomić. Nie uda ci się dopiąć w terminie wszystkich projektów i jeśli widzisz, że coś wymaga przeczekania, to nie walcz z losem. Odpuść, a i sam lepiej się poczujesz.

Panna 23.08-22.09

Będziesz miał twardy orzech do zgryzienia w pewnej dziwnej sprawie. Z jednej strony propozycja, jaką otrzymasz będzie ciekawa i kusząca, ale intuicja może ci podpowiadać, aby zachować ostrożność.

Waga 23.09-23.10  
Osoba starsza od ciebie, nie tylko wiekiem, ale i dorobkiem zawodowym złoży ci atrakcyjną ofertę współpracy. Jeśli wejdziesz w ten projekt uda ci się rozwinąć i poszerzyć wiedzę pod okiem fachowca.

Skorpion 24.10-22.11    

Trudny tydzień w miłości i w sferze uczuć możesz czuć się osamotniony, a nawet rozczarowany kimś ważnym dla ciebie. Łzy jednak miną, a ty szybko się podniesiesz.

Strzelec 23.11-21.12    

Poczujesz silną potrzebę koncentracji nad rozwojem osobistym. W tym celu odsuniesz się nieco od bliskich, a jedyną osobą którą dopuścisz do swojego towarzystwa będziesz ty sam.

Koziorożec 22.12-20.01    
Skoncentrujesz się na załatwianiu majątkowych spraw rodzinnych. Bardzo możliwe, że dotyczyć do będzie spraw spadkowych, wyjaśniania nieporozumień rodzinnych i przepraszania.

Wodnik 21.01-20.02    
Dążyć będziesz do zainicjowania nowej relacji uczuciowej. Samotne Wodniki wreszcie zostaną zaproszone na randkę, a te pozostające w związkach mogą chcieć poszukiwać wrażeń za plecami partnera.

Ryby 21.02-20.03  

Możesz paść ofiarą manipulacji, oszustwa lub jakiegoś przekrętu, przez co coś stracisz. Ktoś nieszczery będzie chciał owinąć cię wokół palca, a jego intencje niestety nie będą szczere.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ODWIEDZENIA STRONY INTERNETOWEJ WRÓŻKI CESARII:  http://wrozkacesaria.pl/


Komentarze