Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
12 °C
AAA

Horoskop tygodniowy 13.09–19.09

Wiadomości
Horoskop na ten tydzień przygotowała dla Państwa wróżka Cesaria. Odkryj karty i sprawdź co Cię czeka!

Baran 21.03-20.04   

Przyjrzyj się zdrowiu dziecka. Jeśli twoja pociecha uskarżać się będzie na nowe dolegliwości chorobowe, to nie lekceważ ich. Warto niepokój skonsultować z lekarzem.

Byk 21.04-21.05   

Odniesiesz sukces. Spłyną na ciebie gratulacje i podziw z wielu stron. Uświadomisz sobie, że jesteś wyjątkowym specjalistą, co podniesie twoją samoocenę i poczucie wartości.

Bliźnięta 22.05-21.06    

Uda ci się osiągnąć cel, na który w ostatnim czasie skrupulatnie pracowałeś. Możesz się spodziewać wartościowej nagrody, gratulacji, a nawet prestiżu.

Rak 22.06-22.07   

Dla podniesienia budżetu rozważać będziesz podjęcie dodatkowej pracy. Jeśli przyjmiesz kolejne zlecenia licz się z tym, że możesz nie mieć czasu dla rodziny i przyjaciół.

Lew 23.07-22.08     

Podniesie się twoja wrażliwość i zauważysz u siebie większą pobudliwość. Możesz zamartwiać się sprawami mało istotnymi i zbyt emocjonalnie do nich podchodzić

Panna 23.08-22.09   

Podejmiesz drastyczne kroki, aby zamknąć definitywnie relację, która ci nie służy. Niektóre Panny pożegnają się z czymś innym. Niemniej jednak, decyzja będzie radykalna.

Waga 23.09-23.10   

Uważaj na nowe znajomości w Internecie. Musisz zachować czujność w przetwarzaniu informacji, które do ciebie docierają. Nie każda z nich będzie prawdziwa.

Skorpion 24.10-22.11     

Pozwól sobie na relaks i chociaż krótki odpoczynek, jeśli odczuwasz przeciążenie. W ostatnim czasie byt wiele się działo w twoim życiu i powinieneś zbierać siły na kolejne wyzwania.

Strzelec 23.11-21.12    

Coś cię wyjątkowo zaintryguje i będziesz chciał odkryć prawdę. Niewykluczone, że zasłyszysz plotkę o sobie i będziesz próbował dociec z czyich ust ona wypłynęła.

Koziorożec 22.12-20.01    

Maksymalna koncentracja na sprawach domowych i rodzinnych. Zdasz sobie sprawę, że wewnątrz twoich najbliższych relacji istnieje problem, który trzeba rozwiązać.

Wodnik 21.01-20.02    

Odwiedzisz rodzinne strony lub dawno niewidzianych przyjaciół. Będzie to bardzo emocjonalne spotkanie, które zbliży was do siebie i które długo zapamiętacie.

Ryby 21.02-20.03  

Zdasz sobie sprawę, że w obecnej pracy osiągnąłeś już wszystko, co mogłeś zdobyć. Pojawią się myśli o zmianie pracy. Niektóre Ryby z różnych powodów obawiać się będą utraty zatrudnienia. 

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ODWIEDZENIA STRONY INTERNETOWEJ WRÓŻKI CESARII:  http://wrozkacesaria.pl/


Komentarze