Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
22 °C
AAA

Horoskop tygodniowy 13.01-19.01

Artykuły
Horoskop na tydzień 13-19 stycznia przygotowała dla Państwa wróżka Cesaria.

Baran 21.03-20.04
Koniec stagnacji i zastanawiania się w którą stronę pójść. W tym tygodniu zabierzesz się zdecydowanie do działania ku realizacji swoich planów.    

Byk 21.04-21.05
Świetnie dogadywać się będziesz z partnerami biznesowymi i kontrahentami.  Warto też rozważyć nową propozycję współpracy, a nawet spróbować swojego szczęścia w grach liczbowych.

Bliźnięta 22.05-21.06

Będziesz musiał podjąć w tym tygodniu ważną decyzję. Przez swoje niezdecydowanie i strach przed podjęciem ryzyka, możesz   ją odwlekać w czasie.

Rak 22.06-22.07

Pojawi się podejrzanie atrakcyjna oferta np. pracy, współpracy, czy inwestycji. Zastanów się kilka razy, zanim podejmiesz decyzję, bo druga strona nie musi mieć uczciwych intencji.

Lew 23.07-22.08

Nic nie osiągniesz bezkompromisowością. Konsekwentne upieranie się przy swoim zdaniu nie w każdej sytuacji zapewni ci sukces.

Panna 23.08-22.09

Sprawy materialno-bytowe będą najważniejsze w tym tygodniu. Korzystny czas na wszelkiego rodzaju działania na polu nieruchomości, tj. kupno, sprzedaż, zamiana a nawet remont.

Waga 23.09-23.10
Więcej będziesz bujał w obłokach, niż stąpał po ziemi. W stanie nadmiernego zachwytu i rozmarzenia nie będzie dobre dla ciebie, abyś podejmował ważne decyzje.

Skorpion 24.10-22.11

Tydzień skrupulatnej i dokładnej pracy. Ze względu na twoje obowiązkowe zaangażowanie się w sprawy zawodowe poprawią się twoje finanse, bo możesz nie mieć nawet czasu na wydawanie pieniędzy.

Strzelec 23.11-21.12

Jeśli tkwisz w niewygodnej dla siebie sytuacji, nie warto, abyś działał emocjami. Warto dokonać chłodnej kalkulacji tego co jest dla ciebie dobre, a co złe.

Koziorożec 22.12-20.01.
Uważaj na konkurencję, bo rywalka, o której istnieniu możesz nie wiedzieć, będzie chciała ci zaszkodzić. Bądź czujny w tym tygodniu i nie działaj impulsywnie.

Wodnik 21.01-20.02.
Pojawi się okazja do zapoczątkowania nowej relacji. Single będą miały nawet dwóch potencjalnych kandydatów na partnera, a wybór z pewnością będzie trudny. 

Ryby 21.02-20.03.

Czeka cię tydzień, w którym będziesz musiał dokonać wyboru. Sam dojdziesz do wniosku, że nie możesz dłużej tkwić w zawieszeniu i trzeba będzie w końcu ruszyć z miejsca. 

Czytaj także: Horoskop na 2020 rok!

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ODWIEDZENIA STRONY INTERNETOWEJ WRÓŻKI CESARII:  http://wrozkacesaria.pl/


Komentarze