Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
5 °C
AAA

Horoskop tygodniowy 12.10 – 18.10

Horoskop na tydzień 12.10 – 18.10 przygotowała dla Państwa wróżka Cesaria.

Baran 21.03-20.04

Mogą powrócić do ciebie niezaleczone dolegliwości zdrowotne. Ogólne osłabienie organizmu wpłynie też na twoje funkcjonowanie, więc zadbaj o siebie. Jeśli zajdzie taka konieczność pozostań na zwolnieniu lekarskim.

Byk 21.04-21.05.

Będziesz potrafił pomysły i twórczość przełożyć na czyny. To co sobie wyobrazisz, przełożysz na realne działania. Również twoje zamiary i myśli będą spójne z tym co będziesz w tym tygodniu robił.

Bliźnięta 22.05-21.06    

Ktoś może próbować cię prześcignąć, np. w projekcie zawodowym. Będziesz musiał zaakceptować przewagę przeciwnika. Nie zniechęcaj się jednak, jeśli przegrasz bitwę, gdyż wojna nadal się toczy.

Rak 22.06-22.07

Czeka cię kilka pozytywnych i radosnych sytuacji, których się nie spodziewasz. Będziesz w centrum uwagi, a osoby z najbliższego otoczenia będą zabiegać o kontakt z tobą i twoją uwagę.

Lew 23.07-22.08    

Czekają cię niespodziewane wydatki, na które będziesz miał wpływ. Sprawisz sobie kosztowną przyjemność, która ma poprawić samopoczucie i podnieść samoocenę.

Panna 23.08-22.09

Czeka cię tydzień rozliczeń, niewygodnych wyjaśnień i trudnych rozmów. Możliwe, że rozwiążesz sprawę, która od dawna cię męczyła. Jeśli tego potrzebujesz, to otwórz się na rozmowę.

Waga 23.09-23.10  
Trochę zmartwień przysporzą ci kłopoty z dzieckiem. Nie wykluczone, że zostaniesz wezwany do szkoły. To dobry czas, aby spojrzeć w głąb swojej rodziny i przyjrzeć się problemom.

Skorpion 24.10-22.11    

Poczujesz ogromny przypływ energii i chęci do działania. Inspiracje czerpać będziesz z tego co cię otacza. Przebywaj więc jak najwięcej w miejscach ciekawych i otaczaj się twórczymi osobami.

Strzelec 23.11-21.12    

Nie idź na skróty, bo wszelkie próby krętactwa i kombinatorstwa obrócą się przeciw tobie. Działaj tak jak czujesz, ale aby było to uczciwe. Wówczas odniesiesz zamierzony cel.

Koziorożec 22.12-20.01    
Utkniesz w niezręcznej sytuacji. Możesz odczuwać brak możliwości dokonania ruchu, ale jeśli dobrze się rozejrzysz, to alternatywa znajduje się w zasięgu ręki.

Wodnik 21.01-20.02    
Spodziewaj się zmian organizacyjnych w miejscu pracy. Przekształceniu mogą też ulec warunki twojego zatrudnienia. Możliwe, że przełożony dołoży ci dodatkowych obowiązków.

Ryby 21.02-20.03

Na własne życzenie izolować się będziesz od najbliższego otoczenia. Całkiem prawdopodobne, że odczujesz potrzebę wyciszenia i skupienia uwagi na sobie. Więcej czasu spędzać będziesz sam ze sobą, niż z ludźmi.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ODWIEDZENIA STRONY INTERNETOWEJ WRÓŻKI CESARII:  http://wrozkacesaria.pl/


Komentarze