Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
14 °C
AAA

Horoskop tygodniowy 11.10. – 17.10.

Wiadomości
Co czeka na nas w nadchodzącym tygodniu? Sprawdźcie już teraz horoskop Wróżki Cesarii.

Baran 21.03-20.04   

Powróci temat nieruchomości. Być może nie dopełniłeś formalności podczas załatwiania transakcji cywilnoprawnej, a może zapomniałeś uiścić stosownej opłaty. Otrzymasz przypomnienie.

Byk 21.04-21.05   

Podejmować będziesz ważne, możliwe że trudne, ale potrzebne rozmowy z partnerem. Pojawią się też nowe tematy do rozmów, które obok zaległym powinny być w tym tygodniu poruszone.

Bliźnięta 22.05-21.06    

Otrzymasz informację, która negatywnie cię zaskoczy. Ktoś może ci sprawić przykrość słowem lub w komunikacji przekroczyć twoje granice. Nie pozwól na to!

Rak 22.06-22.07   

Poprawa relacji w partnerstwie i przyjaźni. Pojednanie i pogodzenie. Wyjaśnienie z drugim człowiekiem wszystko, co było niejasne, a co nie pozwalało ci spać w nocy.

Lew 23.07-22.08     

Nowa miłość na horyzoncie już na ciebie czeka. Zauroczy cię ktoś podobny do byłego przyjaciela. Niewykluczone, że celowo będziesz szukał kogoś na wzór byłego partnera.

Panna 23.08-22.09   

Możliwe nieprzewidziane wydatki, jakie pojawią się w podróży. Przed ważnym wyjazdem bardzo dobrze sprawdź wagę bagażu, aby na lotnisku nie pojawiła się konieczność dopłaty.

Waga 23.09-23.10   

 Ten tydzień będzie dla ciebie przełomowy. Podejmiesz ważne decyzje w sobie, bez realnych działań jeszcze. Dojdziesz do przekonania wewnętrznego o słuszności swoich myśli.

Skorpion 24.10-22.11     

Uważaj na wypowiadane przez ciebie słowa podczas ważnych dyskusji. Możliwe drobne nieporozumienia, które mogą przerodzić się w konflikt, skutkujący zawieszeniem relacji.

Strzelec 23.11-21.12    

Wszystko czego pragniesz będziesz mógł osiągnąć w tym tygodniu. Istotne jest tylko, abyś zrobił krok ku realizacji marzeń, bo same się one nie zrealizują.

Koziorożec 22.12-20.01
   

Postawisz na przyjemności i zaspokajanie potrzeb własnego ego. Przez taką postawę możesz nie dostrzegać, tego co dzieje się wokół, szczególnie w życiu twoich najbliższych.

Wodnik 21.01-20.02
   
Twój partner zacznie bardziej niż wcześniej starać się o twoje względy. Poczujesz się przez niego bardziej doceniony i kochany. Dzięki jego zaangażowaniu poprawą się wasze relacje.

Ryby 21.02-20.03  

Wszystko będziesz miał pod kontrolą. Od ciebie będzie tez wiele zależało. Wykorzystaj więc pozycję w jakiej się znalazłeś lub korzystne warunki, pozwalające na zwycięstwo.


Komentarze