Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
1 °C
AAA

Horoskop tygodniowy 11.01 – 17.01

Artykuły
Horoskop na tydzień 11-17 stycznia przygotowała dla Państwa wróżka Cesaria.

Baran 21.03-20.04

Będziesz jak lustro odbijać emocje innych. Zauważysz u siebie wzmożoną wrażliwość i płaczliwość. Bardziej przejmować się będziesz problemami innych, niż własnymi.

Byk 21.04-21.05

Dla miłości zrobisz wiele. Możesz stracić głowę dla ukochanego i zrobić coś, czego możesz w przyszłości żałować. Znajdź więc równowagę między emocjami, a rozsądkiem.

Bliźnięta 22.05-21.06    

Istnieje duże zagrożenie zdrowia. Powrócić może do ciebie temat chorób i dolegliwości chorobowych niezaleczonych lub przewlekłych. Zadbaj o siebie.

Rak 22.06-22.07

Rozpoczniesz tydzień wyjątkowo intensywnie. Wiele energii skupisz na realizacji jakiegoś planu w pierwszej połowie tygodnia, przez co już w weekend będziesz maksymalnie wyczerpany.

Lew 23.07-22.08    

Coś się nie uda i nie pójdzie po twojej myśli. Poczucie porażki i niemożliwości zrealizowania danego zadania cię zablokuje. Na chwilę się zatrzymasz, aby przemyśleć strategię do dalszych działań.

Panna 23.08-22.09

Spodziewaj się wstrzymania pewnej relacji. Chwilowa izolacja będzie konsekwencją twoich działań, z których trzeba będzie wyciągnąć konstruktywne wnioski. Nie zmarnuj tej okazji.

Waga 23.09-23.10  

Rozpoczniesz nową pracę lub wejdziesz w nową współpracę zawodową. W tej relacji będziesz dominował, gdyż druga strona nie ma takiego bogatego doświadczenia, jak ty.

Skorpion 24.10-22.11

Poczujesz dużą presję i przemęczenie w sferze życiowej, na której obecnie jesteś najbardziej skoncentrowany. Niektóre sprawy trzeba będzie stopniowo rozwiązywać, gdyż wszystkiego na raz nie udźwigniesz.

Strzelec 23.11-21.12

Skoncentrujesz się na realizacji pewnego celu. Wysoko postawisz sobie poprzeczkę, a świadomość swojej mocy sprawi, że uparcie dążyć będziesz do osiągniecia pragnienia.

Koziorożec 22.12-20.01 

Skoncentrujesz się na sferze uczuciowej. Możliwe, że niedawno rozpocząłeś nowy związek i będziesz chciał wiele energii włożyć w jego rozwinięcie. Pozostałe sprawy na chwilę przestaną mieć znaczenie.

Wodnik 21.01-20.02    

Podejmiesz bardzo przemyślaną decyzję względem ważnej dla ciebie kobiety. Decyzja nie będzie łatwa, ale doskonale wiesz, że jest ona konieczna.

Ryby 21.02-20.03

Zabłyśniesz w towarzystwie. Dokonasz czegoś, dzięki czemu zaimponujesz nawet osobom, które w ciebie nie wierzyły. Staniesz się w oczach innych bardziej wartościowy i atrakcyjny.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ODWIEDZENIA STRONY INTERNETOWEJ WRÓŻKI CESARII:  http://wrozkacesaria.pl/


Komentarze