Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
28 °C
AAA

Horoskop tygodniowy 10.02 – 16.02

Artykuły
Horoskop na tydzień 10.02 – 16.02 przygotowała dla Państwa wróżka Cesaria.

Baran 21.03-20.04
Dobry tydzień na rozpoczynanie długofalowej współpracy biznesowej oraz na inwestycje finansowe. Możesz liczyć na niespodziewany uśmiech losu.

Byk 21.04-21.05
W tym tygodniu pohamuj emocje. Nie rób nic spontanicznie, nawet jeśli sytuacja będzie dla ciebie bardzo jasna. W tym tygodniu masz wykazać się powściągliwością i rozwagą.  

Bliźnięta 22.05-21.06

Sprawy uczuciowe wyjdą w tym tygodniu na pierwszy plan. Zadbasz o swój i partnera komfort i oboje postawicie na przyjemności. W życiu singli pojawi się nowe uczucie.

Rak 22.06-22.07

Trzeba będzie podjąć niełatwą decyzję np. w sprawie ważnej dla ciebie relacji, kwestii zawodowych lub zmiany miejsca zamieszkania. Choć nie potrafisz podejmować takich decyzji, to są one potrzebne.

Lew 23.07-22.08

Bądź ostrożny przy transakcjach dotyczących kupna i sprzedaży samochodu. Ktoś nieuczciwy może chcieć cię oszukać, a twój brak czujności zapewni mu do tego dogodne warunki.

Panna 23.08-22.09

Nieporozumienia i zgrzyty w relacji uczuciowej będą towarzyszyć ci przez cały tydzień. Jeśli czasem nie ustąpisz, nawet walentynki mogą skończyć się porażką. Wyluzuj i nie bój się bawić.

Waga 23.09-23.10
Świetny tydzień na wszelkiego rodzaju inwestycje finansowe i załatwianie spraw biznesowych. Dla osób poszukujących zatrudnienia pojawi się dobra oferta nowej pracy.  

Skorpion 24.10-22.11

W tym tygodniu uważaj na relacje międzyludzkie. Możesz zauważyć trudności w porozumieniu się w ważnej dla ciebie sprawie, przez niezrozumienie intencji drugiej strony.

Strzelec 23.11-21.12

Pojawi się propozycja współpracy. Powinieneś złożoną ci ofertę przeanalizować wnikliwie z każdej strony, gdyż zamiary drugiej strony nie do końca będą uczciwe. Możesz bardzo szybko  się rozczarować.

Koziorożec 22.12-20.01.
W tym tygodniu będziesz się czuł, jakbyś wygrał los na loterii. To czego pragnąłeś od dawna wreszcie się zrealizuje. Nie trać wiary, bo czeka cię wspaniały tydzień.  

Wodnik 21.01-20.02.
Zwróć uwagę na swoje intencje, gdyż jeśli będą one nieczyste, to szybko poniesiesz tego konsekwencje. Możesz wiele stracić i tak naprawdę będzie więcej strat, niż pożytku.

Ryby 21.02-20.03.

Wyjaśni się wiele niejasności. Ze strony ukochanego padną deklaracje i możecie nawet wyznaczyć datę ślubu. Doda ci to pewności siebie i poczujesz się w związku bezpieczniej.  

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ODWIEDZENIA STRONY INTERNETOWEJ WRÓŻKI CESARII:  http://wrozkacesaria.pl/


Komentarze