Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
32 °C
AAA

Horoskop tygodniowy 10.01–16.01

Wiadomości
fot. pixabay.com
Sprawdź horoskop tygodniowy na 10-16 stycznia dla wszystkich znaków zodiaku. Horoskop przygotowała dla Państwa wróżka Cesaria.

Baran 21.03-20.04          .

Nawiążesz nową, ciekawą relację na odległość. Ta druga strona umili ci czas w zimne, samotne wieczory chociaż w kontakcie online. Znajomość będziesz rozwijać w kolejnych tygodniach.

Byk 21.04-21.05      

Rozkwit uczuć zarówno w sercu Byków pozostających w stałych związkach, jak i singli. Często i chętnie będziesz randkował. Możesz zupełnie zatracić się w miłości i pomijać inne ważne sprawy.

Bliźnięta 22.05-21.06       

Przed tobą dużo niespodziewanych wydatków, które pojawią się w weekend. Dlatego też, już z początkiem tygodnia mądrze wydawaj pieniądze i postaraj się przyoszczędzić.

Rak 22.06-22.07   

Zainwestujesz w nieruchomość. Niektóre Raki wystawią na sprzedaż swój dom, a inne podejmować będą zakup mieszkania. W tym tygodniu na nieruchomości będziesz najbardziej skupiony.

Lew 23.07-22.08      

Odkryjesz w sobie potencjał do rozpoczęcia wyjątkowego przedsięwzięcia. Będziesz mógł liczyć na wartościowe wskazówki i rady specjalisty w danej dziedzinie.

Panna 23.08-22.09   

Więcej czasu spędzać będziesz ze swoim dzieckiem. Postawisz na wspólne przyjemności, niewykluczony wyjazd, który zbliży cię emocjonalnie do swojej pociechy

Waga 23.09-23.10    

Nowa miłość czeka na ciebie tuż za rogiem. Jeśli jesteś singlem, który długo poszukiwał swojej drugiej polówki, to w tym tygodniu spełni się twoje marzenie.

Skorpion 24.10-22.11   

W twoim związku pojawi się podejrzana kobieta. Również singielki dowiedzą się, że mają rywalkę, a mężczyzna, którym są zainteresowane spotyka się z kimś innym.

Strzelec 23.11-21.12      

Będziesz musiał przeprowadzić trudną rozmowę wyjaśniającą. Padnie wiele niemiłych słów, ale przy tym dowiesz się prawdy. Zachowaj asertywność i nie pozwól, aby emocje wzięły górę nad rozumem.

Koziorożec 22.12-20.01    

Wycofasz się na chwilę z życia towarzyskiego. Możesz również być mniej aktywny w mediach społecznościowych. Skoncentrujesz się na pilniejszych sprawach.

Wodnik 21.01-20.02    

Podejmiesz ważną decyzję w sprawie nieruchomości. Możesz też podejmować rozmowy na temat kupna, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Bądź asertywny!

Ryby 21.02-20.03   

Otrzymasz miłą niespodziankę lub ktoś wykona dla ciebie przysługę. W tym tygodniu uświadomisz sobie, że masz wokół siebie świetnych przyjaciół.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ODWIEDZENIA STRONY INTERNETOWEJ WRÓŻKI CESARII:  http://wrozkacesaria.pl/


Komentarze