Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
23 °C
AAA

Horoskop tygodniowy 09.05–15.05

Artykuły
Sprawdź horoskop tygodniowy na 09.05–15.05 dla wszystkich znaków zodiaku. Horoskop przygotowała dla Państwa wróżka Cesaria.

Baran 21.03-20.04          .

Czeka Cię wyjątkowo przyjemny i romantyczny tydzień. Będziesz dużo randkowała. Możliwe, że partner zaprosi Cię na kilkudniową wycieczkę, aby spędzić z Tobą wolny czas.

Byk 21.04-21.05      

Ktoś, kto nie panuje nad emocjami i odczuwa niechęć względem Ciebie, w sposób nieprzyjemny wyrazi Ci swoją antypatię. Nie bierz jednak tego do siebie.

Bliźnięta 22.05-21.06       

Szczęście się do Ciebie uśmiechnie. Spotka Cię miła niespodzianka lub otrzymasz wartościowy prezent od kogoś, kto Cię docenia.

Rak 22.06-22.07   

Finanse będą tematem, który poróżni Cię z kimś. Jeśli wdasz się w kłótnię, pamiętaj aby unikać trudnych tematów, np. o pieniądzach.

Lew 23.07-22.08      

Ktoś dla kogo jesteś groźnym rywalem, z kim konkurujesz, wnikliwie obserwuje Twoje działania. Możesz nawet ujawnić, że ktoś skopiował Twój pomysł.

Panna 23.08-22.09  

Mocno rozważać będziesz wszystkie wydatki. Będziesz musiała „zacisnąć pasa”. W tym tygodniu nie zaszalejesz na zakupach, a może nawet odwołasz wizytę u kosmetyczki.

Waga 23.09-23.10    

Jeśli myślisz o inwestycjach i podejmowaniu działań finansowych, to aktualny tydzień będzie najlepszym dla Ciebie czasem na załatwianie tego typu spraw.

Skorpion 24.10-22.11   

Mężczyzna spod znaku Wodnika lub Bliźniąt ujawni swoje uczucia do Ciebie. Będziesz zaskoczona nowym adoratorem, któremu być może dasz szansę na wykazanie się.

Strzelec 23.11-21.12      

Rozwiązywać będziesz sprawę swojej mamy lub razem z mamą. Możliwe, że sprawa dotyczyć będzie spraw urzędowych lub finansowych, albo jednych i drugich.

Koziorożec 22.12-20.01    

Ktoś z najbliższego otoczenia będzie miał niekorzystny wpływ na Twoje zachowanie i podejmowane przez Ciebie wybory. Pamiętaj, aby decyzję podejmować na podstawie własnej opinii.

Wodnik 21.01-20.02    

Nie zakładaj nic z góry, ogranicz swoje plany do minimum, gdyż nie wszystko przebiegnie po Twojej myśli. Niestety czegoś nie uda Ci się zrealizować, przynajmniej w tym tygodniu.

Ryby 21.02-20.03   

Zodiakalne Ryby starające się o zajście w ciąże ten tydzień niestety zaliczą do nieudanych. Nie powinnaś się jednak zniechęcać, bo w przyszłym tygodniu los będzie korzystniejszy.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ODWIEDZENIA STRONY INTERNETOWEJ WRÓŻKI CESARII:  http://wrozkacesaria.pl/


Komentarze