Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
10 °C
AAA

Horoskop tygodniowy 08.08–14.08

Wiadomości
Sprawdź horoskop tygodniowy na 8-14 sierpnia dla wszystkich znaków zodiaku. Horoskop przygotowała dla Państwa wróżka Cesaria.

Baran 21.03-20.04  

W Twojej głowie pojawi się myśl, która popychać Cię będzie do działania. Natarczywe myśli nie pozwolą Ci zrezygnować z pomysłu, który może przynieść dobre pieniądze.

Byk 21.04-21.05      

Towarzyszyć Ci będzie dobra passa w wszelkich sprawach sądowych i administracyjnych. Trafisz na ludzi życzliwych, którzy pomogą Ci pozytywnie rozwiązać sprawę.

Bliźnięta 22.05-21.06       

W tym tygodniu powinnaś mądrze gospodarować swoimi finansami. Może pojawić się niespodziewany wydatek, który Cię przytłoczy. Bądź przygotowana na taką niespodziankę.

Rak 22.06-22.07    

Odsuniesz się od osoby, która jest wobec Ciebie nieszczera i nielojalna. Dowiesz się, że koleżanka plotkuje o Tobie i psuje Ci opinię w pewnym środowisku.

Lew 23.07-22.08      

Czeka Cię przynajmniej jedna udana impreza rodzinna lub przyjacielska, na którą czekałeś od dawna. Nie może Cię na tej zabawie zabraknąć, tym bardziej, że jesteś oczekiwanym gościem.

Panna 23.08-22.09  

Trochę zamieszania w stosunkach między Tobą a partnerem lub członkiem najbliższej rodziny. Nie dojdzie do kłótni, ale będzie miała miejsce dziwna sytuacja, wymagająca wyjaśnienia.

Waga 23.09-23.10      

Znajdziesz nowy sposób na dopięcie zaplanowanych działań do końca. Okaże się, że ten sposób jest trafiony w dziesiątkę, ale tylko jeśli podejdziesz do niego sumiennie.

Skorpion 24.10-22.11   

Będziesz w tym tygodniu bardziej zapracowana, niż zwykle. Możliwe, że spadną na Ciebie dodatkowe obowiązki, które pochłoną Cię maksymalnie.

Strzelec 23.11-21.12      

Uważaj, bo ktoś będzie chciał cię oszukać finansowo. Zostanie Ci przedstawiona oferta pozornie atrakcyjna i korzystna, a tak naprawdę możesz na niej tylko stracić.

Koziorożec 22.12-20.01    

Długo zastanawiałaś się, czy zwiększyć swoje kompetencje. Dlatego w tym tygodniu podejmiesz decyzję o dodatkowej edukacji, np. na studiach podyplomowych.

Wodnik 21.01-20.02    

Spotkasz się w tym tygodniu z wymiarem sprawiedliwości. Dlatego musisz uważać gdzie parkujesz i czy przechodzisz przez jezdnię w wyznaczonym do tego miejscu.

Ryby 21.02-20.03  

Skoncentrujesz swoją uwagę i działania na upiększaniu domu lub mieszkania. Niektóre Ryby wolny czas poświęcą na gruntowne porządki.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ODWIEDZENIA STRONY INTERNETOWEJ WRÓŻKI CESARII:  http://wrozkacesaria.pl/