Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
18 °C
AAA

Horoskop tygodniowy 07.06. – 13.06. Sprawdź co Cię czeka!

Artykuły
Miłość, przyjaźń, nowa relacja? Oto horoskop, który przygotowała dla Was Wróżka Cesaria.

Baran 21.03-20.04   

Mężczyzna z twojego bliskiego otoczenia nie dotrzyma obietnicy, którą ci złożył. Niestety nie dowiesz się tego bezpośrednio, tylko wywnioskujesz to po jego zachowaniu. Będzie unikał kontaktu z tobą.

Byk 21.04-21.05   

Wprowadzisz się do nowego domu lub mieszkania. Niektóre Byki przeprowadzą się nawet na drugi koniec kraju lub nawet zza granicę. To początek nowego etapu życia!

Bliźnięta 22.05-21.06    

Ostrożnie wchodź w interakcje międzyludzkie. Z ograniczonym zaufaniem podchodź też do nowo poznanych osób, bo przekonasz się, że nie każdy jest do ciebie przyjaźnie nastawiony.

Rak 22.06-22.07   

Pod wpływem pewnego wydarzenia zmienisz swoje zasady, a być może nawet niektóre wartości. Wydarzy się coś ważnego, przez co inaczej spojrzysz na swoje życie.

Lew 23.07-22.08     

W relacjach partnerskich i międzyludzkich zachowaj bezpieczny dystans. Nie ufaj we wszystko co usłyszysz, bo możesz się rozczarować i cierpieć.

Panna 23.08-22.09   

Ujawnisz plotki na swój temat. Ktoś z bliskiego otoczenia bardzo nieprzyjemnie wypowiada się na twój temat w twojej nieobecności. Może to być koniec tej znajomości.

Waga 23.09-23.10   

Nastąpią zmiany i przeszeregowania w twoim najbliższym otoczeniu. Grono twoich znajomych powiększy się o nowych członków, a z niektórymi ochłodzisz relacje.

Skorpion 24.10-22.11     

Zamkniesz ważną dla siebie relację. Zrobisz to nagle, w sposób niezaplanowany. Cos w tobie pęknie i uznasz, że to czas na pożegnanie. Z czasem poczujesz ulgę z podjętej decyzji.

Strzelec 23.11-21.12    

Nie jest to dobry czas na inwestycję. Jeśli już musisz włożyć finanse w jakieś przedsięwzięcie, to rób to z umiarem i zainwestuj tylko niewielka kwotę.

Koziorożec 22.12-20.01    
W kontaktach międzyludzkich zachowaj zdrowy dystans. Nie wierz we wszystko co usłyszysz, bo większość z informacji może być nieprawdziwych. Możesz trafić na oszusta.

Wodnik 21.01-20.02    
Nie przesadzaj z alkoholem. Nawet jeśli jest ku temu okazja, aby świętować coś ważnego, to panuj nad wypijanym alkoholem. Możesz tą ucztę długo odchorowywać. 

Ryby 21.02-20.03  

Nowa, interesująca znajomość, która będzie rozwijała się w kierunku związku. Fantastyczny czas dla singli, którzy niemal każdego dnia będą na randce. Korzystaj z tej szansy od losu.


Komentarze