Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
28 °C
AAA

Horoskop tygodniowy 04.07 – 10.07

Wiadomości
Sprawdź horoskop tygodniowy na 4-10 lipca dla wszystkich znaków zodiaku. Horoskop przygotowała dla Państwa wróżka Cesaria.

Baran 21.03-20.04          

Zodiakalny Baran będzie trochę bujał w obłokach. Szczególnie dotyczy to osób, które niedawno mocno się zauroczyły. Często myśleć będziesz o nowej sympatii.

Byk 21.04-21.05      

Jeśli prowadzisz biznes, zauważysz nowe potrzeby klientów i dzięki temu znajdziesz sposób na dodatkowy zarobek. Pójdziesz tą drogą, bo każdy grosz Ci się przyda.

Bliźnięta 22.05-21.06       

Spontanicznie zadbasz o potrzebę wypoczynku i relaksu. Nawet single, wsiądą w samochód i wyruszą w samotną podróż. Wiele z Was będzie poszukiwało kontaktu z przyrodą.

Rak 22.06-22.07    

Nie od dziś wiesz, że o trudnych sprawach i niewygodnych wątkach nie lubisz rozmawiać. Dlatego to co będzie kłopotliwe zataisz przed partnerem. On się jednak o wszystkim dowie.

Lew 23.07-22.08      

W twoim związku pojawić się może osoba trzecia. Ktoś namiesza w relacji z partnerem i będzie chciała nim manipulować. Powinnaś mieć oczy szeroko otwarte.

Panna 23.08-22.09  

Ktoś złoży Ci pozornie atrakcyjną ofertę. Ta jednak nie będzie wcale taka korzystna. Nie dasz się wkręcić w żadne podejrzane interesy i szybko odrzucisz propozycję.

Waga 23.09-23.10      

Bliska Ci osoba poprosi Cię o pożyczkę. Będziesz chciała jej za wszelką cenę pomóc, więc pożyczysz. Niestety sama możesz nie mieć wtedy na wszystkie potrzeby.

Skorpion 24.10-22.11   

Zdecydowała się dać komuś drugą szansę, ale szybko zdasz sobie sprawę, że ta osoba na nią nie zasłużyła. Bowiem, ponownie nadużyje Twojej dobroci i stracisz do niej zaufanie.

Strzelec 23.11-21.12      

Będziesz miała okazję nawiązać nowe znajomości. Poznasz ciekawych i kreatywnych ludzi, do których podejdziesz z dużą ostrożnością. Nie z każdym złapiesz dobry kontakt.

Koziorożec 22.12-20.01    

Będziesz w tym tygodniu bardziej aktywna. Częściej wsiadać będziesz na rower, odwiedzać siłownię i korzystać z dobrej pogody na bieganie. Poprawi Ci to witalność i samopoczucie.

Wodnik 21.01-20.02    

Podejmować będziesz ważną decyzję, która wiązać się będzie z wydatkami. Niektóre Wodniki zastanawiać się będą nad kierunkiem urlopowym, w Polsce lub za granicą,

Ryby 21.02-20.03   

Fantastyczny czas dla singli. Wiele samotnych Ryb otrzyma zaproszenie na randkę. Z tego spotkania rozwinie się dobrze rokująca na przyszłość relacja. Rybki szybko się zauroczą.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ODWIEDZENIA STRONY INTERNETOWEJ WRÓŻKI CESARII:  http://wrozkacesaria.pl/