Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
-1 °C
AAA

Horoskop tygodniowy 02.03 – 08.03

Artykuły
Horoskop na tydzień 02.03 – 08.03 przygotowała dla Państwa wróżka Cesaria.

Baran 21.03-20.04
Będziesz zmuszony uszczuplić nieco swoje oszczędności, gdyż pojawi się niespodziewany wyjazd. Nastaw się na niewielkie wydatki.

Byk 21.04-21.05
Wprowadź zmiany do swojego życia, aby nie męczyć się dłużej w stagnacji. Cokolwiek nie zrobisz będzie to dobre, gdyż ruszysz na przód.

Bliźnięta 22.05-21.06

Przyjdzie do ciebie świetna oferta, która otworzy ci drzwi do samorealizacji. Warto rozważyć tą propozycję, gdyż przyniesie ci ona wiele korzyści.

Rak 22.06-22.07

Jesteś już blisko osiągnięcia swojego celu, ale że wziąłeś za dużo na swoje barki, to możesz w tym tygodniu poczuć wątpliwości w sukces całego przedsięwzięcia. Nie zniechęcaj się.

Lew 23.07-22.08

Czeka cię bardzo nerwowy miesiąc. Do wielu spraw podchodzić będziesz bardzo emocjonalnie, przez co często mogą ci puszczać nerwy tam, gdzie będą one nie potrzebne.

Panna 23.08-22.09

Pilnuj swojego partnera, bo w tym tygodniu może wokół niego zakręcić się osoba, która namiesza w twojej relacji. Ryzyko romansu jest bardzo duże.

Waga 23.09-23.10
W swoim najbliższym otoczeniu zabłyśniesz. Uda ci się osiągnąć cel, który powali wszystkich na kolana. Zaimponujesz pomysłowością i kreatywnością, a bliscy będą z ciebie brać przykład.

Skorpion 24.10-22.11

Musisz wyleczyć się z dawnej miłości i odpuścisz sobie na razie inicjowanie nowych relacji partnerskich. Postawisz na regenerację i dojście do sił witalnych.

Strzelec 23.11-21.12

Jeśli w tym tygodniu planujesz dokonać inwestycji finansowej lub transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości, to los ci będzie sprzyjał. Jest to dobry czas na tego typu przedsięwzięcia.

Koziorożec 22.12-20.01
Zmieni się coś w sprawie, która nie dawała ci ostatnio spokoju. Postęp sprawi, że urośniesz w siłę i nabierzesz pewności siebie. Uwierz w swoje możliwości a osiągniesz cel.

Wodnik 21.01-20.02
Dzięki swojemu sprytowi i analitycznemu umysłowi uda ci się rozwiązać sprawę, która do tej pory stała w miejscu. Tym samym otworzą się przed tobą nowe możliwości.   

Ryby 21.02-20.03

Nie zaprzątaj sobie głowy drobiazgami, bo im więcej będziesz rozmyślał i analizował, tym bardziej będziesz przytłoczony sprawami, które tak naprawdę ciebie nie dotyczą.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ODWIEDZENIA STRONY INTERNETOWEJ WRÓŻKI CESARII:  http://wrozkacesaria.pl/


Komentarze