Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
2 °C
AAA

Dramat! Znaleziono ciało zaginionej 13-latki! Morderstwo?

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 13-letniej Patrycji z Bytomia. Służby znalazły jej ciało. Nieoficjalnie - mogło dojść do morderstwa!

Policjanci poszukiwali zaginionej 13-letniej Patrycji P. z Bytomia, która ostatni raz była widziana w dniu 12 stycznia 2021 r. na ul. Bytomskiej w Piekarach Śląskich. 

Jak ustalili policjanci, wczoraj około godziny 18:00 po kłótni ze znajomym 13-latka pobiegła w kierunku ul. Bytomskiej w Piekarach Śląskich. Niestety, ciało dziewczyny zostało znalezione w Piekarach Śląskich.

Według nieoficjalnych informacji ze źródła zbliżonego do śledztwa, nastolatka padła ofiarą przestępstwa – została zamordowana. Policjanci tego nie komentują, zapowiadając, że swoimi ustaleniami podzielą się w czwartek.

Niestety, po kilkunastu godzinach od zgłoszenia zaginięcia, ciało poszukiwanej znaleziono na terenie nieużytków w Piekarach Śląskich.”

informuje policja

Od wtorku dziewczyny szukała rodzina, znajomi oraz kilkudziesięciu policjantów z Piekar, Bytomia, Knurowa i komendy wojewódzkiej w Katowicach. Ciało odnaleziono po kilkunastu godzinach od zgłoszenia zaginięcia.

Ujawniliśmy ciało poszukiwanej, ale na obecną chwilę nie zdradzamy żadnych dodatkowych szczegółów”

– powiedziała rzeczniczka śląskiej policji podinsp. Aleksandra Nowara.

Komunikat o poszukiwaniu nastolatki śląska policja opublikowała w środę po południu, zamieszczając jej zdjęcia i rysopis. Jak podawali wówczas policjanci, Patrycja była po raz ostatni widziana we wtorek około godziny 18, kiedy po kłótni ze znajomym pobiegła w kierunku ul. Bytomskiej w Piekarach Śląskich. Jak nieoficjalnie informuje Super Express, miejsce, w którym znajdowały się zwłoki, ujawnił 15-latek. Zamordowana dziewczyna miała być z nim w ciąży - 15-letni Kacper S. przyznał, że dokonał zabójstwa 13-latki, z uwagi na to, że była z nim w ciąży - informuje Super Express.

S24/PAP

Fot. Policja


Komentarze