Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
1 °C
AAA

Co Cię czeka w tym tygodniu? Sprawdź horoskop od wróżki Cesarii

Artykuły
Horoskop na tydzień 29.11.2021 - 5.12.2021 przygotowała dla Państwa wróżka Cesaria.

Baran 21.03-20.04   

W twoim związku pojawi się rutyna, lub jeśli od jakiegoś czasu trwa stagnacja, to w najbliższych dniach może ona być bardzo dla was męcząca. Pora wdrożyć świeżość w relacji.

Byk 21.04-21.05   

Fantastyczny tydzień dla singli. Dla spragnionych miłości singli ten tydzień przyniesie poznanie wymarzonego partnera. Gdy go spotkasz, będziesz wiedziała, że to jest właśnie ten jedyny!

Bliźnięta 22.05-21.06    

W tym tygodniu zaskoczy cię niemiła informacja. Ktoś zachowa się bardzo nie w porządku wobec ciebie, co mocno cię zasmuci. Możesz poczuć rozczarowanie i ogromne rozżalenie.

Rak 22.06-22.07   

Poczujesz silny impuls i chęć do działania. Zostaniesz pozytywnie zmotywowany, całkiem możliwe, że przez nagrodzenie wcześniejszych zasług. Zrobisz zdecydowany krok na przód.

Lew 23.07-22.08     

W kilkudniowych odstępach czasu pojawią się dwie atrakcyjne oferty współpracy. Nie będziesz wiedział na który kontrakt się zdecydować. Będziesz musiał dokonać trudnego wyboru.

Panna 23.08-22.09   

Zdecydujesz się opuścić jedno miejsce, aby zaangażować się w inną działalność. Możliwe, że przerzucisz się na inne pasje, rezygnując z czynności, które już cię nie interesują.

Waga 23.09-23.10   

Uważaj na zazdrośników i rywali w miejscu pracy. Ktoś patrzy ci na ręce i inspiruje się twoimi pomysłami. Za chwilę może się okazać, że ktoś inny zrealizował twój pomysł.

Skorpion 24.10-22.11     

Niepotrzebnie możesz skupiać się na drobnostkach, które są małostkowe i tak naprawdę nieznaczące. Nadmierna skrupulatność może sprawić, że się z kimś nawet pokłócisz.

Strzelec 23.11-21.12    

Jeśli jesteś kobietą i starasz się o zajście w ciąże, to może się w tym tygodniu nie udać. Blokować będą myśli lub stres. Staraj się być w tym tygodniu maksymalnie wyluzowana.

Koziorożec 22.12-20.01    
Między tobą a partnerem pojawią się drobne nieporozumienia. Dużo kłótni i sporów o małostkowe sprawy będą was oddalać od siebie i psuć atmosferę. Nie dopuść do tego!

Wodnik 21.01-20.02    
Bardzo cierpliwie i krok po kroku realizować będziesz to, co sobie zaplanowałaś. Doskonale wiesz, że twoje marzenie, aby się zrealizowało wymaga konsekwencji i skrupulatności.

Ryby 21.02-20.03  

Zwiększy się twoja atrakcyjność i pozytywną zmianą w wyglądzie przyciągać będziesz do siebie nowych adoratorów. Wśród nich może być twoja przyszła miłość.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ODWIEDZENIA STRONY INTERNETOWEJ WRÓŻKI CESARII:  http://wrozkacesaria.pl/


Komentarze